Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında kurulan SÖNMEZ HOS GRUP modern hayatı şekillendiren yeni projelerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için kuruldu ve firma bünyesinde Sönmez Mühendislik kurularak Statik, Elektrik ve Mekanik alanlarda faaliyet göstermeye başladı.

Sönmez mühendislik sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni mühendislik teknolojilerinin getirilmesi ve mühendislikte son yenilikleri takip ederek kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek saygın bir yer edinmiştir.

Firmamız mühendislik projelerini tasarlamaya devam ederken kurulduğundan itibaren öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Firmamız bünyesinde bulunan Elektrik, Makine ve İnşaat mühendisleriyle bütün mühendislik çözümlerine hizmet vermektedir. Elektrik Mekanik Statik projelerde 28 yıldır çözüm ortaklığı yaparak çevreci, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.